W jakich miejscach ciała można stosować botoks Szczecin

Wyszukaj:

Medycyna estetyczna pozwala milionom ludzi na całym świecie cieszyć się komfortem wynikającym z własnego wyglądu. Udowodniono, że złe samopoczucie, spowodowane brakiem aprobaty swojego ciała, może obniżać jakość życia pacjentów. Skuteczne sposoby zachowania młodości pozwalają pacjentom uniknąć wielu upokorzeń. Zabiegi odmładzające takie, jak botoks Szczecin, wygładzają zmarszczki mimiczne i prowadzić mogą do niewielkich zmian w wyglądzie twarzy.

Botulina jest neurotoksyną blokującą połączenia nerwowo-mięśniowe. Wyłączenie określonych partii mięśni sprawia, że ich napinanie się nie powoduje powstawania zmarszczek. Botoks Szczecin może być stosowany w dowolnym miejscu ciała, ale zazwyczaj używa się go w miejscach osłoniętych, które jednocześnie najbardziej narażone są na powstawanie zmarszczek wywołanych pracą mięśni. Dlatego zabiegi stosuje się w okolicach twarzy pacjenta.

Botoks Szczecin może być szeroko stosowany w celu wygładza zmarszczek znajdujących się w różnych miejscach twarzy. Zabiegi redukują między innymi zmarszczki królicze, powstające w wyniku pracy mięśnia nosowego, kurze łapki wywołane przez mięsień okrężny oka czy zmarszczki na czole, będące efektem pracy mięśnia czołowego. Botoks stosuje się także w okolicach ust i podbródka. Istnieją także sposoby na wygładzenie zmarszczek znajdujących się na szyi.